Wśród nich wymienić można między innymi podświetlane tarcze lub wskazówki, datowniki, stopery czy odporność na wstrząsy.

Poprzednie Następne Mechaniczny czy kwarcowy — jaki zegarek wybrać?Wsparcie rozwoju technologicznego przez CITIZEN-a i 100% mechanizmów MIYOTA dają gwarancję niezawodnego produktu.Zauważyłeś, że coraz więcej osób biega?

Eleganckie i ponadczasowe zegarki dla gentlemana Jak organizować czas?To prawdziwe dzieła sztuki zegarmistrzowskiej.Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.Budzik rusza na wyprawę badawczą: co dzieje się ze śmieciami?Pierwszy zegarek przeznaczony do noszenia na ręce został wynaleziony w 1504 roku.Biżuteria Apart odpowiada najbardziej aktualnym trendom.

Cena od: 845 ,00 zł Gdzie kupić?Wśród rosnących spółek analityk wymienia LPP, zyskującej dzięki słabnącemu dolarowi, i rosnącej w związku z tym marży spółki.Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Lorus Gent Sport Chrono RT353EX9 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.